הפרוייקט

כשיוצרים משהו חדש, כשבונים שכונה חדשה, כשכובשים פסגה חדשה חשוב להמתקד בכל הפרטים ולו הקטנים ביותר. גבעת אלונים מתוכננת כשכונה מתקדמת ומשלבת בתוכה אופי כפרי, שטחים ירוקים רחבי ידיים, רחובות מרוצפים באבנים משתלבות, חלוקת שטחים חכמה, גני משחקים ומערכת כבישים בטוחה.

לגבעת אלונים תוביל שדרה רחבה, עם מדרכות ושבילי אופניים לצידיה. בשכונה כולה בולטים לטובה כמות השטחים הירוקים, הגינון הציבורי והמרחבים בין בניין לבניין.

התכנון של גבעת אלונים נותן חופש בחירה מבין מגוון גדול של אפשרויות: בתים דו-משפחתיים עם גינות פרטיות, דירות מיוחדות בבניינים בני 5 קומות עם שתי דירות בלבד בכל קומה, דירות גן, דופלקסים ופנטהאוזים בבניינים בגבהים שונים. כל מה שחפשתם בדירות חדשות למכירה בקריות נמצא כעת בהישג ידכם.

תכנון מוקפד ופונקציונלי, בחירת חומרי גמר משובחים, ביצוע מושלם וביקורת איכות- אלה הערכים אשר העניקו לשרביב את המוניטין שלה, ושעל פיהם ייבנה הבית שלכם בגבעת אלונים.

image-alt

המיקום

בתים פרטיים למכירה בקריות - פרויקט גבעת אלונים

נגישות גבוהה לעורקי תחבורה ארציים:
במרחק שתי דקות נסיעה ממזרח לגבעת אלונים נמצא מחלף סומך החדש, אשר ישמש בעתיד את הקטע הצפוני של כביש חוצה ישראל (כביש 6), ומהווה כיום מפגש דרכים בין כביש 70 המוביל מצומת יגור לצומת אחיהוד (צפון-דרום) ובין כביש 79 המחבר בין קריית ביאליק לנצרת (מזרח-מערב). למיקום המצוין משמעות ברורה: תושבי גבעת אלונים יוכלו לשלב מגורים בסביבה כפרית עם נגישות נוחה ומהירה למקומות עבודה במרכז הארץ ובצפון.

תחבורה מסילתית:
בנוסף לניידות הקלה ברכב פרטי, בכניסה לגבעת אלונים תוקם תחנה לרכבת הפרברית הקלה אשר תחבר את גבעת אלונים עם קריית אתא, מפרץ חיפה וחיפה. כמו-כן, שתי תחנות רכבת עתידיות תעמודנה לרשות תושבי השכונה, במרחק 10 דקות נסיעה בלבד: תחנת אחיהוד (ציר רכבת הגליל עכו-כרמיאל) ותחנת העמקים-יגור (ציר רכבת העמק).

קירבה לאזורי תעסוקה:
התחבורה הנוחה מאפשרת גישה מצוינת למרכזי התעסוקה הגדולים של הצפון- חיפה, מפרץ חיפה, עכו, יקנעם, גן התעשייה בתפן, אזור התעשייה ציפורית ודרך מנהרות הכרמל- פארק מתם בחיפה.

קירבה למרכזי קניות ובילוי:
לגור במרכז החדש של הצפון זה ליהנות מכל העולמות- גם ירוק ושקט וגם קרוב לשפע אפשרויות בילוי, קניות ושירותים: 10 דקות נסיעה בלבד לקריון, 5 דקות למרכז קריית אתא, 10 דקות למרכזי הבילוי והקניות שבציר קריות-חיפה ועוד.

כל הטבע מסביב:
גבעת אלונים משלבת בין סביבה עירונית מתפתחת לבין מרחבי טבע ונוף מהיפים בישראל. ברדיוס הקרוב ביותר לגבעת אלונים תמצאו את שמורת אפק, יערות אלונים, גוש שגב וחופי הים של מפרץ חיפה. נסיעה קצרה תביא אתכם לפארק הכרמל, לעכו העתיקה, עמק יזרעאל ונפלאות הגליל.

מיקום זמן
מחלף סומך (כביש 6) 2 דקות
קרית אתא 3 דקות
חיפה מנהרות הכרמל 19 דקות
צומת אחיהוד 10 דקות
צומת יגור 10 דקות
קריון 10 דקות
מחלף המוביל 15 דקות
א.ת. ציפורית 20 דקות
צ'ק פוסט 17 דקות
יקנעם 20 דקות
פארק מרום 25 דקות
מפה

העתיד של הילדים שלכם

קריית אתא הציבה את תחום החינוך כיעד מרכזי לעתיד העיר. בשנים האחרונות מתחוללת בקרית אתא מהפכה בתחום החינוך ותקציבי עתק מושקעים במוסדות החינוך החל בגנים ועד לתיכון. אתגר זה בא לידי ביטוי ביתר שאת בגבעת אלונים, כמתחייב מהיקפה. בנוסף, לגינות הציבוריות ולשטחים הירוקים הנרחבים מתוכננים בשכונה גני ילדים, בית ספר, מרכז ספורט ומתנ"ס. מעבר לדאגה לחינוך, יוקמו בגבעת אלונים מסגרות קהילתיות נוספות, כגון: בית כנסת, תנועות נוער ושירותים נוספים.

image-alt

האווירה

גבעת אלונים מוקמת על מורדות גבעה שלווה הנמצאת מצפון לשכונת גבעת טל בקריית אתא וממערב לצומת סומך. הנוף הנשקף מגבעת אלונים מרהיב: ממזרח - גבעות עטויות יערות אלון טבעיים האופייניים לגליל התחתון, ממערב ומדרום נפרשים הקריות, מפרץ חיפה ורכס הכרמל מלוא העין. גבעת אלונים היא שכונת מגורים חדשה, שתתאפיין בהיקף הבנייה הגדול ביותר בקריות ובצפון. השכונה מתוכננת מתוך תפיסה מודרנית, המשלבת ריאות ירוקות נרחבות עם צפיפות בנייה נמוכה והתחשבות מקסימלית בסביבה הירוקה. מרחבים, נוחות, נוף מרהיב ואוויר צח הם הנתונים הטבעיים של גבעת אלונים. בנוסף, ייהנו תושבי גבעת אלונים משירותי חינוך, פנאי וקהילה ברמה הגבוהה ביותר. המיקום המצוין, ההיקף, התכנון וסטדנדרט הבנייה יעניקו לשכונה איכויות יוקרה וימשכו אליה אוכלוסיה איכותית.

את המרכז החדש של הצפון - גבעת אלונים, מקימה חברת שרביב, אשר מאז 1956, יוזמת, מתכננת ומקימה בית עבור אלפי משפחות. הניסיון, המוניטין והעוצמה הפיננסית של שרביב, הם היוצרים את הקרקע היציבה והטובה לעתידכם. שמירה על ערכי הטבע והנוף והשתלבות בסביבה הטבעית הם העקרונות שעמדו לנגד מתכנני השכונה. פרויקט דירות למכירה בקריות גבעת אלונים חולק למספר מתחמים הבנויים במדרג התואם את הטופוגרפיה של הגבעה ומבטיח קו ראייה פתוח לנוף מרוב הדירות, תוך הקפדה על שטחי ציבור ירוקים, חניה נגישה ונוחה ועוד. יתרה מכך- חלק גדול מיחידות הדיור בשכונה הם בתים דו-משפחתיים בבנייה נמוכה עם גינות פרטיות, עובדה המעניקה לגבעת אלונים ציביון כפרי אמיתי.

המגוון

בית צמוד קרקע או דירה מעוצבת? הבחירה כולה שלכם

בין אם חשקתם בבית צמוד קרקע עם גינה, חניה ומחסן פרטיים, או בדירת חמישה חדרים מעוצבת או שמא בדירת גן עם פטוניות פורחות - כל האפשרויות פתוחות. גבעת אלונים מציגה דירות למכירה בקריות עם תפיסת מגורים חדשה, המביאה עימה את החופש לבחור, כדי שגם אתם תוכלו למצוא את הבית שתמיד רציתם. לבחירתכם תמהיל דירות מגוון: דירות 4 ו-5 חדרים, דופלקסים, פנטהאוזים, דירות גן וכן בתים צמודי קרקע. בגבעת אלונים יעמדו לרשותכם מגוון רחב של טיפוסי בתים, אשר אחד מהם בוודאי יענה לטעמכם והעדפותיכם. המכנה המשותף לכולם הוא תשומת הלב המירבית והמענה לצרכי המשפחה: מרחבים פתוחים, פינות משפחה, סוויטות הורים מפנקות, מטבחים שטופי אור ובבתים צמודי הקרקע - יציאה ישירה לגינת חלומותיכם.

| פסגת האיכות בקריות

בדיוק כמוכם, כל משפחה רוצה להיות שקטה שהיא קונה את הדירה הטובה ביותר עבורה. וכך הפכה גבעת אלונים ליעד מגורים אטרקטיבי מאוד בקרב משפחות צעירות ומשפרי דיור שמעוניינים להעלות את רמת החיים. משפחות שמחפשות דירות למכירה בקריות מוצאות בגבעת אלונים את האיכות שתמיד חלמו עליה: דירות מרווחות ומפנקות שבנויות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מחומרי גלם משובחים וברמת גימור יוקרתית מושלמת. בחברת שרביב, המקימה את הפרויקט, לא מתפשרים על ביצוע מושלם ועל בקרת איכות מדוקדקת תוך התייחסות לכל פרט ופרט. מלבד הבנייה המוקפדת, הבתים בשכונה תוכננו בהקפדה ומתוך תפיסה שמשלבת פרקטיות מקסימלית ועיצוב מודרני. מחשבה רבה הושקעה בתכנון הדירות, הבניינים והשכונה כולה במטרה ליצור סביבת מגורים איכותית, מגוונת ומתקדמת. הושם דגש על חלוקה פנימית אידיאלית, אבזור מעולה, חנייה נוחה, חשיפה לנוף, מערכת כבישים בטוחה ושפע של שטחים ירוקים. הדירות בפרויקט גבעת אלונים שבקריות משקיפות אל נוף פתוח עוצר נשימה, שטופות אור שמש ומוצפות אוויר צח. היצע הדירות בשכונה מגוון וכולל מבחר דגמים וגדלים שונים, הכל כדי שכל משפחה תמצא את הדירה שמתאימה בדיוק לצרכיה ולטעמה, מבלי להתפשר על טיב מצוין.

תכנון ועיצוב

כשהאדריכלות המודרנית פוגשת בסביבה הכפרית, דברים טובים קורים. כשנמצאים בפסגה לא מתפשרים על איכות. זו הסיבה שחברת שרביב בחרה במשרד האדריכלים אמר- קוריאל לתכנון גבעת אלונים. לכל אורך תהליך תכנון גבעת אלונים, עמדו לנגד עיני האדריכלים והמתכננים מספר עקרונות שיהפכו את גבעת אלונים לשכונה בנוף ירוק: תמהיל דירות מגוון וייחודי, תוך שילוב נוף ירוק במגרשי המגורים, לצד תכנון חניה נגישה ובטוחה, חלוקות חלל חכמות, חומרי גימור מעולים ותשומת לב לכל פרט ולו הקטן ביותר וכל זאת ברמת תכנון וביצוע הגבוהים ביותר. זו, מאז ומתמיד, הגישה המקצועית של שרביב ושל משרד האדריכלים אמר- קוריאל, מתכנני השכונה.  ההכרה בערכו של העיצוב המשובח כמרכיב מרכזי בערך הבית הביאה ליצירת מגוון גדול ומרהיב של דגמי דירות- לכל טעם, לכל צורך ולמשפחות שונות- כאשר המכנה המשותף לכולן הוא ההקפדה על איכות תכנון, בנייה וביצוע.   

שרביב - דירה מבית טוב

כבר 63 שנים חברת שרביב מתמחה בייזום, בתכנון ובבנייה של פרויקטים מגוונים ומורכבים. סוד ההצלחה טמון במטרת החברה להעניק לדיירים איכות חיים, ביטחון ושקט נפשי. שרביב מקפידה להצדיק את המוניטין שיצא לה כחברה אמינה, מקצועית, מיומנת ואכפתית. אלו הערכים שמנחים את שרביב מאז הקמתה ב-1956 כחברת בנייה משפחתית.

עם השנים התרחבה שרביב, והיא אחראית להקמתם של מיזמים הנדסיים רבים בהיקפים גדולים בתחומי המגורים, התשתיות ומבני הציבור. החוסן הכלכלי ושיטות העבודה המוקפדות של שרביב מיצבו אותה כאחת מחברות הבנייה הפרטיות האיכותיות והמובילות בישראל.

האיכות והמצוינות של שרביב באות לידי ביטוי באלפי הדירות שבנתה במיזמי מגורים מורכבים בחיפה, בקריות, בתל אביב, במודיעין, באשדוד, בהוד השרון, בנשר ובערים נוספות. שרביב מובילה את התהליך לכל אורכו כולל תכנון ורישוי, שיווק ומכירות, סיוע בתכנון הפיננסי ובכל שלבי הבנייה. את הסטנדרטים הגבוהים הללו מבטיחה שרביב גם בשכונת גבעת אלונים המבוקשת, המסתמנת כמרכז החדש של הצפון. בשכונה כבר גרות מאות משפחות מרוצות שבחרו דירות למכירה בקריות והצטרפו למשפחת שרביב המונה אלפי משפחות.

אנא מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.