צור קשר

אנא מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

בניין בוטיק B

בניין בוטיק הינו בניין בן 6 קומות כאשר בכל קומה שתי דירות מרווחות בלבד! בואו לגור בדירה מרווחת יחד עם עוד 8 משפחות בלבד. בבניין זה תמצאו מגוון רחב של דירות: דירות ארבעה חדרים, דירות חמישה חדרים, דירות גן (חמישה חדרים) ודופלקס מרווח עם חמישה חדרים. 

רבים חולמים על חיים בסביבה כפרית המאוזנת על-ידי איכויות עירוניות, על מגורים בבית מרווח, פתוח לנוף, מוצף אור שמש ואוויר נקי. רבים שואפים לגור בחיק חברים, בקהילה איכותית, בשכונה מטופחת וגם, במידת האפשר, ליהנות מיתרונות העיר הגדולה. במושגים ישראליים: להרגיש במרכז - בלי להתפשר על יתרונות הצפון. החלומות מתגשמים על גבעה רמה המשקיפה לים, מוקפת חורש טבעי, שם הוקמה גבעת אלונים - המרכז החדש של הצפון. 

דירה? פנטהאוז? בית דו-משפחתי? דירת גן? בגבעת אלונים תוכלו למצוא את כל אשר חיפשתם. להיכנס בתחושת רווחה לשכונה שלכם. לצאת לטיול בין ערביים בשבילים ירוקים. לתפוס שיחת חולין בגינה מטופחת. זו האווירה המצפה לכם בגבעת אלונים. כאן תיווצר קהילה מגוונת ואיכותית. כאן משתלב הטבע בתכנון מודרני ומוקפד ויוצר סביבת מגורים נעימה, אחרת וכל שנותר לכם הוא פשוט לבחור דירה שמתאימה לכם.

אנא מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לבניינים נוספים
דירות למכירה בקריות - גבעת אלונים B