דירות למכירה בקריות גבעת אלונים
תמונת רקע

חווית מגורים

ברוכים הבאים לגבעת האפשרויות- החופש לבחור! אצלנו בגבעה מגוון רחב של סוגי בניינים ודירות, לכם רק נותר לבחור.

פסיליטיז!

הכי חשוב שתרגישו בבית גם מחוץ לבית. עיצוב המבנים המודרני בגבעה כולל: לובי מפנק, חדרי כושר, חללים משותפים לרווחת הדיירים, חניה נגישה ובטוחה וגינון מטופח בחזיתות ובין המבנים. כשאדריכלות מודרנית פוגשת בסביבה כפרית, דברים טובים קורים. כל בניין בגבעה תוכנן בקפידה במטרה לשמור על האיזון המושלם בין חיים אורבניים בסביבה כפרית.

תכנון, ביצוע ועיצוב

כשנמצאים בפסגה לא מתפשרים על איכות. זו הסיבה שחברת שרביב בחרה במשרד האדריכלים אמר-קוריאל לתכנון גבעת אלונים. ההכרה בערכו של העיצוב המשובח כמרכיב מרכזי בערך הבית הביאה ליצירת מגוון גדול ומרהיב של דגמי דירות למכירה בקריות – לכל טעם, לכל צורך ולמשפחות שונות- כאשר המכנה המשותף לכולן הוא ההקפדה על איכות תכנון, בנייה וביצוע. לכל אורך תהליך תכנון השכונה, עמדו לנגד עיני האדריכלים והמתכנים מספר עקרונות שהפכו את גבעת אלונים לשכונה המובילה בקריות: תמהיל דירוות מגוון וייחודי, תוך שילוב נוף ירוק במגרשי המגורים, חלוקות חלל חכמות, חומרי גימור מעולים ותשומת לב לכל פרט ולו הקטן ביותר וכל זאת, ברמת תכנון וביצוע הגבוהים ביותר. זו, מאז ומתמיד, טקסט מדינה אמר- מנכ"לית אמר-קוריאל האדריכלית שתכננה את השכונה הגישה המקצועית של שרביב ושל אמר-קוריאל.

"דגש על שילוב מדויק בין אורבני לכפרי"

"גבעת אלונים היא שכונה עירונית שצמודה לטבע. לכן, שמנו דגש על השילוב המדויק ביותר בין האורבני לכפרי, ועשינו זאת על ידי בינוי שמתאים את עצמו לטופוגרפיה. רצינו ליצור שכונה שמשלבת את החדש עם הקיים, ויוצרת מתחם אחד עם רחובות שנמשכים, ארשת כבישים נמשכת, ואופי בינוי שנמשך.

יצרנו מדרגות שמשתלבות עם אופי הבנייה, כשלמעשה כל רחוב הוא מדרגה בנוף. הבניינים הגבוהים ממוקמים בקרבת הציר הראשי, וככל שיורדים במורד הגבעה כך יורד גם גובה הבניינים. שמנו דגש על תמהיל מגוון בבנייה, מתוך מחשבה שתמהיל של בתים שונים באופיים יביא גם אוכלוסייה מגוונת יותר לשכונה".דינה אמר
שותפה במשרד האדריכלים אמר-קוריאל, אדריכלי פרויקט גבעת אלונים.

הבית החדש שלכם

"חשוב לנו שתרגישו בבית". ההצהרה הזו היא חלק מהחזון שלנו בחברת שרביב ולא בכדי, מופיעה בלוגו שלנו. לכן, המטרה העיקרית שלנו הייתה תכנון הבית המושלם תוך יצירת חוויית מגורים ייחודית וחדשנית. בין אם חשקתם בבית צמוד קרקע עם גינה, או בדירת חמישה חדרים מעוצבת בשחקים או שמא בדירת גן עם פטוניות פורחות- בכל אחת מהדירות שלנו השקענו מאמצים רבים. דירות מרווחות ומפנקות שבנויות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מחומרי גלם משובחים וברמת גימור יוקרתית מושלמת. מחשבה רבה הושקעה בתכנון הדירות מתוך תפיסה שמשלבת פרקטיות מקסימלית ועיצוב מודרני. הושם דגש על חלוקה פנימית אידאלית, אבזור מעולה וכל דירה בפרויקט משקיפה אל נוף פתוח עוצר נשימה, שטופות אור שמש ומוצפות אוויר צח.

המפרטים של כל הדירות עשירים, יוקרתיים ומוקפדים.*הקטלוגים באחריות הספקים החיצוניים ולא באחריות החברה.

באיזו דירה אתם מתעניינים?

לכל הדירות

מתוך המגזין שלנו

כתבות בנושא חווית המגורים