דירות למכירה בקריות גבעת אלונים
תמונת רקע

TOWER

TOWER

כל מה שצריך במקום אחד. 

שלישיית מגדלי הפלוס שלנו נותנים את המעטפת הרחבה והמגוונת ביותר לדיירים, עם קונספט המגורים החדש שמתאים את עצמו אליכם. זאת כמובן לצד דירות בסטנדרט הגבוה של שרביב וחיי הקהילה התוססים של גבעת אלונים.

בכל מגדל:  טרקלין עסקים עם חללי עבודה משותפים, מועדון ילדים, חדר כושר מאובזר ולובי מפואר. 

Tower Plus Business Center

לעבוד במשרד מבלי לצאת מהבית. אנחנו נרגשים להציג את Sharbiv Business Center – טרקלין עסקים מאובזר ומשודרג עם חללי עבודה משותפים ונוחים. מביאים את עולם העבודה החדש עד אליכם. כעת, במקום פינת עבודה ביתית שתופסת מקום ומלאה בהסחות דעת, תוכלו ליהנות מחלל ייעודי לעבודה במרכז העסקים השייך לדיירי המגדל בלבד. זהו הפיתרון המושלם לאנשים שעובדים מהבית אך עדיין מחפשים את המסגרת שתאפשר להם להתרכז, לקיים פגישות ותספק את כל התשתיות שיש במשרד. הטרקלין ימוקם בקומת הפלוס והוא יכלול גם מטבחון ושירותים לרווחת הדיירים. 

Tower Plus Playroom

הכירו את מועדון הילדים הראשון באזור – Sharbiv Playroom. בקומת הקרקע של כל אחד ממגדלי הפלוס תוכלו למצוא מועדון ילדים מאובזר המיועד לילדי המגדל בלבד. כל מה שצריך לאירועים, ימי הולדת, מפגשי אחר הצהריים עם השכנים או סתם כדי להעביר יחד כמה שעות משפחתיות של משחק וכיף. 

Tower Plus Fitness Center

אי אפשר לדבר על לייפסטייל מבלי לדבר על כושר – וכשאנחנו מבטיחים את איכות החיים הגבוהה ביותר זה מגיע יד ביד עם מרכז כושר מאובזר. חדר הכושר ממוקם בקומת הפלוס של כל מגדל ומיועד לדייריו בלבד. הוא מאובזר ומצויד בכל מה שצריך על-מנת לשמור על אורח חיים ספורטיבי ובריא. 

Tower Plus residential lounge

הדבר הראשון שתראו כשתיכנסו למגדלי הפלוס זה לובי מפואר ומזמין שממוקם בקומת הקרקע של כל מגדל. הלובי, בגובה שתי קומות, בעל עיצוב מודרני ויוקרתי ומהווה מקום מפגש או המתנה לדיירי המגדל ואורחיהם. הוא עוצב במחשבה על הרגע הראשון שתיכנסו לבית החדש שלכם (ברגל ימין כמובן) ותיהנו מאיכות חיים בלתי מתפשרת של שרביב. 

הדירות בבניין

סוגי בניין

בניינים נוספים

מתוך המגזין שלנו