דירות למכירה בקריות גבעת אלונים
תמונת רקע

FLEX10

FLEX10

החופש לבחור בדיוק את הדירה התפורה למידותיכם מתאפשרת בבניין הפלקסבילי שלנו ובגדול! חמישה בניינים בני 10 קומות עם מגוון רחב מאוד של סוגי דירות וכל שנותר לכם הוא לבחור. בכל בניין לובי מפואר, חדר כושר מאובזר וחדר רב תכליתי לרווחת דיירי הבניין.

האם אתם מחוברים לשורשים ולאדמה? מדמיינים את כוס הקפה של הבוקר בגינה המטופחת והירוקה שלכם? האם אתם אוהבים להרגיש על הגובה? בריזה חזקה וצוננת מחייה אתכם בכל פעם מחדש? בבניין FLEX10 תוכלו לבחור בין דירות גן 4 חדרים, דירות גן 5 חדרים, דירות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות ונוף לטבע או לגבעה, דירות מיני פנטהאוז 5 חדרים ודירות פנטהאוז 5.5 חדרים. הדירות מרווחות ופונקציונליות, מתוכננות בקפידה ומאובזרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בכל דירה חלל מרכזי רחב ידיים, ביתי ומזמין וסווטית הורים מפנקת.

הדירות בבניין

סוגי בניין

בניינים נוספים

BOUTIQE

BOUTIQE

בוטיק זו לא רק סיסמא! בגבעת אלונים, זו דרך חיים. 15 בנייני הבוטיק שלנו, מציעים סטנדרט מגורים אקסלוסיבי עם פרטיות מירבית: 6-7 קומות, 2 דירות בקומה ו-11/13 משפחות בלבד בבניין.
tag
TOWER

TOWER

איכות חיים בונים לגובה! המגדלים ממוקמים בפסגת גבעת אלונים וצופים מגבוה בנוף פנורמי מרהיב! שלישיית מגדלי היוקרה של שרביב בגבעת אלונים נישאים לגובה של 19 קומות ומתאימים לזוגות צעירים, משפחות וכל מי שמחפש את התמהיל המושלם בין רמת חיים גבוהה בניחוח אורבני בסביבה כפרית ונוף לטבע.
tag
TOWNHOUSE

TOWNHOUSE

קונספט המגורים שכל אחד חולם להגשים: בית עם גינה גדולה, בליבה של קהילת המגורים הטובה ביותר לילדים ולמשפחות.

מתוך המגזין שלנו