צור קשר

אנא מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

איך תבחרו את הצהרון המושלם לילדיכם בגבעת אלונים?

בין הסביבה הכפרית הרגועה לחוויה האורבנית הסמוכה, הבחירה בגבעת אלונים אידיאלית עבור משפחות רבות שמחפשות דירות בקריות, בעיקר כאלו עם ילדים קטנים. תושבים רבים שכבר מתגוררים בשכונה יכולים להעיד שהמסגרות החינוכיות מסביב מספקות מענה אמיתי וקשוב, איכותי להורים עובדים, שרוצים לדעת שילדיהם נמצאים בידיים טובות.
 
השירותים הקהילתיים, האווירה המשפחתית וחוויית הדיור החכמה, כל אלו הופכים את השכונה למקום שבו כיף לגדול ולצמוח יחד כמשפחה. אבל רגע לפני המעבר לדירה החדשה, עולות שאלות רבות על בחירת המסגרות החינוכיות באזור ובין היתר גם על הצהרונים.

איך תבחרו את הצהרון המתאים? ארבעה דברים שאסור לוותר עליהם


צוות מנוסה ואחראי:
 
משפחות שמחפשות דירות בקריות או בכל מקום אחר לא יכולות שלא לבדוק את איכות המסגרות החינוכיות באזור. בגבעת אלונים ובסביבה יש לא מעט צהרונים, אבל הדבר החשוב ביותר בבחירה ביניהם היא האיכות האנושית של הצוות החינוכי.
 
חשוב לבדוק שהצהרון מנוהל על ידי אדם בעל ניסיון, רגישות ואנושיות, לפגוש את המטפלים והמדריכים לפני ההחלטה ולהתרשם מהם כמה שיותר. והכי חשוב, לקבל המלצות מהורים שכבר רשומים לצהרונים בשכונה ולשמוע מהם על הצוות.
 
תזונה בריאה ומתאימה לילדים:
 
לרוב השהייה בצהרון כוללת ארוחה חמה. חשוב לבדוק מה בדיוק מוגש לילדים בצהרון מדי יום. מומלץ להתעדכן בתפריט השבועי ולתת דגשים ספציפיים שחשובים לכם. אם הילד שלכם סובל מאלרגיה למזון מסוים, חשוב ליידע מראש את המטפלים בצהרון ולדבר איתם על חלופות.
 
ברוב הצהרונים יוכלו להציג לכם תפריט מוגדר של ארוחות ואת ההרכב שלהן, כך שתוכלו לדעת פחות או יותר מה מוגש מדי יום.
 
פעילות מסודרת:
 
אם אתם מחפשים דירות בקריות אתם יודעים שהאזור עשיר בפעילות העשרה לילדים, מתיאטרון ועד לחוגים. גם הצהרון אמור להיות מקום שבו הילדים נהנים מסביבה נעימה למשחק, קריאה, הכנת שיעורי בית והעשרה – בהתאם לגיל. לפני שאתם בוחרים צהרון, דברו עם הורים שמתגוררים בשכונה כדי לשמוע על החוויה שלהם ובדקו מה מציע כל צהרון בכל הקשור לפעילויות ההעשרה.
 
האם יש סדר יום קבוע לשעות הצהריים? האם יש זמן מנוחה? מה עושים הילדים עד שההורים מגיעים לאסוף אותם? ככל שתדעו יותר פרטים, תוכלו להרוויח שקט נפשי בידיעה שהילדים נהנים מהשהייה בצהרון ומקבלים גם ערך מוסף.
 
מבנה בטוח ואסתטי:
 
אחד הדברים הכי חשובים לבדוק לפני שאתם בוחרים צהרון הוא המבנה שבו מתקיימת הפעילות. חשוב לבדוק שהפעילות מתקיימת במבנה בטוח, שמותאם לילדים, שיש בו שירותים נגישים, שהמקום נקי ושנעים לשהות בו.
 
מי שכבר רכש דירות בקריות ושילדיו הולכים לצהרון בסביבה יודע שהעיריות מקפידות מאד לבדוק את הצהרונים ומפקחות על מה שקורה בהם. עם זאת, כדאי לעשות סיבוב בין כמה צהרונים ולבדוק איך הם נראים.
 
פרויקט גבעת אלונים שבונה ומשווקת חברת שרביב נבנה במיוחד כדי לספק למשפחות צעירות הזדמנות נפלאה לאיכות חיים, בסביבה פורחת ונעימה שכוללת שפע של אפשרויות חינוכיות ומסגרות לפעילות לילדים. רגע לפני שהשנה הזו נגמרת, מומלץ להתחיל ולברר איזה צהרון בסביבה הכי יתאים לילדים שלכם.