דירות למכירה בקריות גבעת אלונים
תמונת רקע

מיקום

המיקום

גבעת אלונים – המרכז החדש של הצפון. טבע לצד עיר בנגישות גבוהה. גבעה מוקפת בירוק עם נגישות גבוהה לכל עורקי התחבורה הראשיים. גבעת אלונים היא שכונה עצמאית הממוקמת בשטח המוניציפאלי של קריית אתא (מול גבעת טל), קרבה לאזורי התעסוקה המרכזיים של הצפון (חיפה, מפרץ חיפה, עכו ויקנעם) וכן גם קרבה למרכזי קניות ובילוי (מרכז העיר-ק.אתא, הקריון ועוד). 

סביבה כפרית בנגישות אורבנית- גבעת אלונים היא המרכז החדש של הצפון!גבעת אלונים היא המרכז החדש של הצפון

לגור בלב הפועם של הטבע

לגור לצד הטבע. לגור בתוך הטבע. ירוק בחלון, אדמה מתחת לרגלים, שמים פתוחים. זה לדעת לנשום כשצריך, להעריך את המרחב, לחיות את היער בכל יציאה מהבית. גבעת אלונים משלבת בין סביבה עירונית לבין מרחבי טבע ונוף מהיפים בישראל. ברדיוס הקרוב ביותר לשכונה תמצאו את שמורת אפק, יערות אלונים, גוש שגב וחופי הים של מפרץ חיפה. נסיעה קצרה תביא אתכם לפארק הכרמל, לעכו העתיקה, עמק יזרעל ונפלאות הגליל.

גבעה אחת שיש בה הכל

גבעה אחת שיש בה הכל

  • אזורי תעסוקה
  • מתחמי קניות
  • מזון מסעדות
  • חינוך
  • מרכזי בילוי
  • טבע

עורקי תחבורה ראשיים

במרחק של שתי דקות נסיעה בלבד מזרחה לגבעה, נמצא מחלף סומך החדש המשמש את הקטע הצפוני של כביש חוצה ישראל (כביש 6 חוצה צפון) ומהווה כיום מפגש דרכים בין כביש 70 המוביל מצומת יגור לצומת אחיהוד (צפון-דרום) ובין כביש 79 המחבר בין קריית ביאליק לנצרת (מזרח-מערב). כמו-כן, מרחק נסיעה קצר למנהרות הכרמל ולכביש עוקף קריות (או בשמו הרשמי- כביש נתיבי המפרץ- כביש 22). למיקום המצוין משמעות ברורה: תושבי גבעת אלונים שרכשו דירה למכירה בקריות משלבים מגורים בסביבה כפרית עם נגישות נוחה ומהירה למקומות עבודה במרכז הארץ או בצפונה וקרובים לכל מוקדי הבילוי והקניות שבאזור.

עורקי תחבורה ראשיים

תחבורה ציבורית

בנוסף לניידות הקלה ברכב פרטי, בכניסה לגבעת אלונים תוקם תחנה לרכבת הפרברית הקלה אשר תחבר את השכונה עם קריית אתא, מפרץ חיפה וחיפה. בגבעה כבר פזורות תחנות אוטובוס שונות עם תחבורה ציבורית בזמינות גבוהה. כמו-כן, ארבע תחנות רכבת עומדות לרשות תושבי השכונה, במרחק כחמש עשרה דקות נסיעה בלבד: תחנת קריית ים, תחנת קריית מוצקין, תחנת חוצות המפרץ תחנת אחיהוד (ציר רכבת הגליל: עכו-כרמיאל) ותחנת יקנעם-כפר יהושע (ציר רכבת העמק). כל התחנות הללו מאפשרות נסיעת רכבת בכל הצירים החשובים (למרכז, לדרום, לצפון ולעמק).

תחבורה ציבורית

קרבה לאזורי תעסוקה

מלבד העובדה שהגבעה קרובה לכל צירי התנועה הראשיים ונהנית מנגישות גבוהה לתחבורה ציבורית אשר מאפשרים להגיע לכל מקום בארץ במהירות, הגבעה ממוקמת בסמוך לאזורי התעסוקה הגדולים ביותר באזור הצפון: פארק מת"ם, צ'ק פוסט, קרבה לרפא"ל ואלביט, גן התעשייה- תפן וכמובן קרבה למפרץ חיפה וחיפה.

קרבה לאזורי תעסוקה


רוצים לקרוא עוד כתבות מגזין בנושא מגורים בסביבה כפרית בגבעת אלונים?

קרבה למרכזי קניות, תרבות ובילוי

עושים שוק בצפון: שווקים שאתם חייבים להכיר באזור הקריות

עושים שוק בצפון: שווקים שאתם חייבים להכיר באזור הקריות

בביקור בשווקים יש קסם מיוחד, הרבה מעבר לצורך הפרקטי בקניות. יותר ויותר אנשים מאוהבים באווירה שובת הלב ששוררת בשוק, המושפעת…

קרא עוד
כאן גרים בכיף: שופינג, מסעדות ותרבות לרוכשי דירות בקריות

כאן גרים בכיף: שופינג, מסעדות ותרבות לרוכשי דירות בקריות

משפחות רבות קונות דירות בקריות בזכות היתרונות הרבים שהאזור מציע לתושבים, ובמרכזם איכות החיים. אחד הפלוסים הגדולים שלהם זוכים תושבי הקריות…

קרא עוד
היתרון הגדול של הקריות: מגוון אפשרויות הבילוי בשבתות

היתרון הגדול של הקריות: מגוון אפשרויות הבילוי בשבתות

משפחות שמעוניינות לקנות דירה בקריות בודקות לעומק את כל מאפייני הסביבה החדשה לפני קבלת ההחלטה המשמעותית. אחד מהנושאים החשובים הוא אופציות…

קרא עוד

לגור במרכז החדש של הצפון זה ליהנות מכל העולמות- גם ירוק ושקט וגם קרוב לשפע של אפשרויות בילוי, קניות ושירותים. עשר דקות נסיעה בלבד לקריון, חמש דקות למרכז העיר, קריית אתא, ועשרים דקות למרכזי הבילוי והקניות שבציר קריות-חיפה.

Coming soon
המרכז המסחרי החדש של שכונת גבעת אלונים.רוצים לקרוא עוד כתבות מגזין בנושא בילויים וקניות בסביבת גבעת אלונים?

באיזו דירה אתם מתעניינים?

לכל הדירות

מתוך המגזין שלנו

כתבות בנושא מיקום הגבעה